Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/www/wine-point.com/www/wine-point.com/libs/Nette/loader.php on line 19
Víno Hradil | WinePoint

Vinařství Hradil

Rodinné vinařství  Hradil  se nachází ve Velkopavlovické vinařské podoblasti, v Čejkovicích u Hodonína, ve třetí největší vinařské obci na Moravě. Katastr obce má rozlohu 2 560 ha, z této plochy je révou vinnou osázeno 488,6 ha. Tato plocha je rozdělena do 10 viničních tratí.

 

Od roku 2002 se vinařství začíná specializovat na výrobu přívlastkových a speciálních vín. Nejlepším předpokladem pro výrobu vín s nezaměnitelným aroma a chutí jsou jedinečné půdní a klimatické podmínky, nízké zatížení révových keřů, kvalitně prováděné zelené práce a v neposlední řadě probírka hroznů.

Zpracování takto sklizených hroznů probíhá v moderně vybaveném technologickém provozu. Klademe důraz na rychlé a šetrné zpracování.   

Vína jsou vyráběna metodou řízené fermentace v nerezových tancích a dřevěných dubových sudech typu barrique. Vybere si každý

 

Sortiment vín, který vinařství nabízí, tvoří vína suchá se svěží kyselinou, vína polosuchá, jejichž plnost je dána zbytkovým cukrem a samostatnou kategorii tvoří víno slámové a ledové, které se řadí k vínům sladkým. Specialitou vinařství je červené víno Rubinet, vyráběné technologií bílého vína. Rubinet vyrábíme jako jediní v ČR.  

PRÁVĚ JSME OTEVŘELI

PRÁVĚ JSME OTEVŘELI

WinePoint Hodonín
Národní třída 50
695 01 Hodonín
Tel.: + 420 777 977 126
E-mail: winepoint@wine-point.com