Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/www/wine-point.com/www/wine-point.com/libs/Nette/loader.php on line 19
WinePoint - chytré vinotéky v ČR

Stáčené víno na úrovni

Celá republika je nyní plná rustikálních vinoték, kde si vyberete většinou naslepo podle etikety láhve a kde Vám stočí tekutinu tajemného původu do zeleného plastu... 

Přitom třeba v zahraničí se stáčené víno těší velké oblibě a je často chutnější než jeho dražší kolegové v láhvích. Řekli jsme si, že postavíme úplně nové obchody kolem takového stáčeného vína, jaké si člověk může vzít i na rande. 

 

Vrátili jsme se vlastně ke kořenům vinařství, kdy víno zrálo ve velkých sudech, odkud se stáčelo do karaf a demižonů přímo ke konzumaci. 

 

V nabídce máme oblíbená a kvalitní červená, bílá i růžová vína z vinic jižní Evropy. Stáčené víno je uchováno ve speciálním vinařském tanku se specifickou atmosférou, díky které si dlouho uchovává své skvělé vlastnosti a přirozeně dozrává.

Ať už máte rádi víno k dobrému jídlu, často se bavíte s přáteli anebo chcete pohostit návštěvu, čerstvé stáčené víno je jasnou volbou.
Přijďte ho ochutnat a pochopíte!

 

Muller Thurgau, Veltlínské zelené, Frankovka, Modrý Portugal, Rulandské šedé, Sauvignon Blanc, Chardonnay, Cabernet Sauvignon, Merlot, Rulandské bílé, Tamjanika - víno charakteru Pálavy, Frankovka rosé.

 

Podívejte se na video

PRÁVĚ JSME OTEVŘELI

PRÁVĚ JSME OTEVŘELI

WinePoint Hodonín
Národní třída 50
695 01 Hodonín
Tel.: + 420 777 977 126
E-mail: winepoint@wine-point.com