Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/www/wine-point.com/www/wine-point.com/libs/Nette/loader.php on line 19
Fleret Trade | WinePoint

Fleret Trade s.r.o.

Společnost Fleret Trade s.r.o. se zabývá výrobou alkoholických nápojů na bázi ovocných destilátů
a likérů. V její nabídce je téměř 70 produktů v řadách Fleret Fruit Premium, Fruit, Klasik, Valašská řada, Frenštátská hořká a Konzumní lihoviny.

 

 Základem úspěšnosti společnosti nadále zůstávají výrobní postupy, sice vysoce modernizované,
ale zároveň dodržující 160-letou tradici výroby destilátů. K výrobě oblíbených drinků jako Fleret Hruška, Meruňka, Třešeň, Švestka, Malina, Meruňka, Borovička, Borůvka je používáno vybrané a kvalitní ovoce bez přidávání cukru či chemických látek. Výroba probíhá v souladu s předpisy EU a přísným potravinovým zákonem, který nedovoluje při zhotovování pravých destilátů používání cukru a jiných příměsí, jež by ovlivnily chuť nebo aroma produktu.  Vlajkovou lodí společnosti Fleret Trade je prémiová řada ovocných destilátů Fleret Fruit Premium, vyznačující se vysokou kvalitou, krásným designem a nezaměnitelnou chutí čerstvého ovoce.

 

Nejvyhledávanějším produktem této řady je pak Fleret Fruit Hruška, která svou lahodnou chutí a prvotřídní kvalitou osloví všechny milovníky pravých moravských pálenek. Specifickou řadou produktů je Valašská řada, zahrnující produkty, vycházející z tradiční chutě ovocných destilátů. Pro jejich výrobu je použito vždy vysoké množství destilátu a dále pak přírodní aromatické látky, které dotvářejí a vyvažují jejich chuť.

Produkty společnosti jsou distribuovány do největších obchodních řetězců České republiky a Slovenska. Podívejte se na video

PRÁVĚ JSME OTEVŘELI

PRÁVĚ JSME OTEVŘELI

WinePoint Hodonín
Národní třída 50
695 01 Hodonín
Tel.: + 420 777 977 126
E-mail: winepoint@wine-point.com